Vybrané produkty

DIC ŠPERKY všetko, čo potrebujete vedieť o diamantoch

Ako vybrať ten správny šperk?

Chcete svoju partnerku prekvapiť krásnym šperkom a nemáte najmenšie tušenie, kde a ako s výberom začať? S pomocou nášho sprievodcu bude vaša voľba o niečo jednoduchšia. Upokojujúcim faktom je, že ak vás má vaša partnerka rada, potom sa jej určite bude páčiť každý šperk, ktorý jej darujete.

Ako darovať diamantový šperk

Darovanie diamantového šperku je emotívny okamih, je preto dôležité urobiť to správnym spôsobom. Keď sa snažíte urobiť tento okamih ešte nezabudnuteľnejším, premýšľajte o ňom z pohľadu vás dvoch: miesto prvej schôdzky, jej obľúbené miesto, miesto vášho prvého bozku.

Ako zistiť jej veľkosť prsteňa?

Prekvapte svoju partnerku okúzľujúcou atmosférou. Vyjadrite hodnotu vášho vzťahu diamantovým prsteňom. Darovanie šperku je úžasný moment, ktorý nikdy nebude zabudnutý. S trochou plánovania vyjde prekvapenie bez chybičky.

Ako sa starať o diamanty a diamantové šperky

Diamantovými šperkami ste si možno splnili jeden zo životných snov. Je samozrejmé, že si želáte, aby ich krása a úžasný lesk boli rovnaké, ako keď ste ich dostali. Vaše šperky nestratia nič zo svojej krásy, pokiaľ sa budete pravidelne venovať ich údržbe.